asansörlü nakliyat istanbul evden eve nakliyat

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT ve TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Şehir içi veya şehir dışı taşınmaya karar verdiniz. Sıra geldi taşınma hizmetini alacağınız taşınma nakliye, evden eve nakliyat firmasına karar vermek ve firma ile görüşerek anlaşmaya varmaktır. Hepimiz öncelikle internete girerek yaşadığımız çevredeki taşınma nakliye şirketlerini araştırmaya başlarız.  İnternet kullanmayan bazılarımız da eşimize dostumuza danışır veya sokakta yolda gördüğümüz nakliye şirketlerinin telefonunu alıp aramaya başlarız. Sonrasında tek tek arar görüşme ve ücretsiz ekspertiz talep ederek taşınmamızı planlamaya başlıyoruz. Ayırdığımız aile bütçesi doğrultusunda taşınma hizmetini en güvenilir şekilde almayı amaçlarız.

İnsanoğlu tarih boyunca dünya üzerinde taşınmayı kolaylaştırmak için birçok yöntemi denemiş ve yöntemler geliştirmiştir. Hollanda Amsterdam gibi dar ve sık yerleşimin bulunduğu yerlerde değişik bir yöntem olan kanca yöntemi kullanılmıştır. Apartmanların çatı kısmın ön yüzünde büyük bir yük kancası bulunmaktadır. Bu kancalara takılan halat ile basit bir vinç sistemi oluşturulmuştur. Merdiven boşluklarının darlığı nedeniyle eşyaların merdivenden çıkarılamadığı durumlarda, eşya paketleri bu vinç yöntemiyle taşınmıştır.

Günümüzde ise gelişen teknoloji ile itfaiyenin yüksek binalara müdahale ve kazazedeleri kurtarmak amaçlı kullandığı asansörlü merdivenler, ağaçların dallarını budamak veya yüksek binaların tadilat boya işlemini gerçekleştiren çeşit çeşit araçlar geliştirilmiştir. Yüksek binalara eşya taşımayı kolaylaştırmak için de taşınma nakliye araçlarına monte edilen asansörler geliştirilip üretilmiştir.Ücretsiz Nakliyat, Nakliye, Taşımacılık, Ekspertiz istanbul evden eve nakliye firmaları platformu

Asansörlü nakliyat hizmeti günümüz şehir hayatında işimizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Özellikle çok katlı binalarda, apartman merdivenlerinin dar olduğu (büyük eşyaların dönmesine izin vermeyen dar) ve yük asansörü bulunmayan apartmanlarda asansörlü eşya taşıma kullanmaktayız. Asansör sistemini sokağın, apartman bahçesine ve dairenin balkon veya penceresine en uygun konumda yerleştirerek eşyalarınızı taşımaya başlıyoruz.  Ayrıca asansörlü evden eve nakliyat taşıma eşyaların taşınma süresini minimuma indirmektedir. Hem de eşyaların merdivenlerde taşınma esnasında göreceği zararı engellemektedir.

Bu hizmet büyük özen gerektiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika taşımacılığı gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması gerekmektedir. Fabrikada yapılan işlerin aksaması üretiminde aksaması anlamına gelmektedir. Bu durum ise fabrikaya taşınma hizmeti dışında ek masraf olarak eklenmektedir. Bu nedenle firmamız fabrika taşımacılığında uygulamış olduğu ekspertiz hizmeti ile taşıma işlemi öncesi fabrikada ki eşyaları ve durumu inceleyerek işlerin aksamadan nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili plan hazırlamaktadır.Evden Eve  Nakliyat İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Firmaları Şehir içi şehirler arası taşımacılık nakliye eşya ofis depolama işlemleri.
Uzman personelimizin hazırlamış olduğu plan doğrultusunda fabrikanızda ki iş makinalarının sıfır hasar ile en ekonomik şekilde diğer yere taşıma işlemi sağlanmaktadır. Üstelik firmamız sizlere sunmuş olduğu ekspertiz hizmetten hiç bir ücret talep etmemektedir. Firmamız nakil işlemini gerçekleştirmeden önce fabrikanızda ki eşyaları türlerine göre kategorilere ayırarak üzerlerine yazmaktadır. Böylece eşyalarınız diğer yere taşındığında hiç bir karışıklık çıkmamaktadır. Ustalarımız tarafından büyük bir titizlik ile paketlenmiş olan araçlarınız ve makineleriniz olası aksiliklerden korunmaktadır.

Eşyalarınız araçlara sabitlendikten sonra diğer tarafa taşındığı için eşyalarınıza yolda giderken hiç bir zarar gelmemektedir. Eşyalarınız yeni yerlerine ulaştığında ise personellerimiz tarafından kurulum ve monte işlemleri yapılarak fabrika taşımacılığı hizmetinin son aşaması tamamlanmaktadır. Güven, kaliteli ve ekonomikliğin bir arada bulunduğu en iyi fabrika taşımacılığı hizmetini almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.