Ofis, fabrika, mağaza, avm İşyeri Taşımacılığı Nakliyesi

Evden eve nakliyat platformu içerisinde öncelikle İstanbul içi(Tüm Anadolu ve Avrupa yakası dahil) ve İstanbul dışı, tüm illerde şehirler arası ofis işyeri taşımacılığı, büro taşımacılığı, firmamız çalışanları tarafından titiz, temiz, hızlı, kolay, ucuz ve güvenle yapılmaktadır. İstanbul ofis taşıma şirketleri ve evden eve nakliyat firmaları arasında arasında lider bir konumdayız.

Öncelikle daha iyi bir hizmet vermek amacıyla; bizden aldığınız randevu tarih ve saatinde iş yerinize ekibimiz gelerek ofis malzeme ve eşyalarınızı inceleyip, ücretsiz ekspertiz ederek sizlerle fiyatlandırma, taşınma tarihi, günü ve saati ve paketleme hakkında ortak bir karara varıyor.

OFİS, İŞYERİ TAŞIMACILIĞI NAKLİYESİ

Taşımacılık hizmeti günümüzde birçok kişinin hayatının herhangi bir aşamasında ihtiyacı olmuştur. Ev ofis, işyeri vb…

Evlerinizi evden eve taşıdığımız (evden eve nakliyat) gibi ofis veya işyerinizi de ofis taşımacılığı nakliyesi ile kolay bir şekilde taşıyabiliriz. Ofis taşıma fiyatları firmadan firmaya çeşitlilik göstermektedir.

Nakliye işinin bir parçası olan ofis ve işyeri taşımacılığı, büro nakliyesi günümüzde oldukça ihtiyaç olan iş kollarından birisidir. İşyeri taşıma işlemleri (İşyeri ve Ofis taşıma) hızlı kolay ve güvenilir bir biçimde yapılmaktadır. İstanbul evden eve taşıma ve ofis, işyeri taşımacılığı nakliye firması olan Yavuz nakliyat taşımacılık hizmetlerinizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz.

ofis işyeri taşımacılığı istanbul anadolu yakası avrupa yakası evden eve

Ofis taşıma işi için öncelikle ofisinize gelerek ücretsiz ekspertiz yapıyoruz.  Eşyalarınızın sayısına, boyutuna ve taşınma mesafesine göre bir sizlere nakliye fiyat teklifi örneği hazırlayarak sunuyoruz. Müşterimiz ile işyeri taşıma fiyatını da anlaşarak belirlediğimiz nakliye planlaması sürecine uygun olarak, kararlaştırdığımız gün ve saatte taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ofis ve işyerinizi taşınma sırasında öncelikle bir planlama yapmanızı öneriyoruz. İşyerinizde taşınacak olan eşyalarınızın bir listesini oluşturmanız bizimle iletişime geçtiğiniz sırada size yardımcı olacaktır. Ofis taşıma firmaları arasında seçim yaparken sizin ve taşıma şirketinin taşınma esnasında neler yapacağını iyi bilmeniz, güvenli bir taşınma için önem arz etmektedir.

İşyeri eşyalarınızın demonte edilmesi ve ofis taşınma sonrası yeni ofisinizde monte işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Taşınma esnasında eşyalarınızı özelliklerine göre paketliyor gerekirse taşınma kolilerine özenle yerleştiriyoruz. Ayrıca ofis malzemeleri bazen ağırlığı ve niteliğine göre özel paketleme istemektedir. Kasa, özel dolap, arşiv, makine, bilgisayar vb…  Bu durumlarda paketleme ve ambalajlama oldukça önem kazanmaktadır. Ofis ve işyeri taşımacılığında bizim  için taşınan her eşyanın zarar görmeden taşınması oldukça önemlidir.

Şehir içi(İstanbul içi) veya şehirler arası ofis, büro, işyeri nakliye hizmetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Büro Taşımacılığı Nakliyat

Varsa para kasası, piyano gibi özel taşınma hassasiyeti yöntemi ve özel paketleme malzemesi gerektiren eşyalarınızı ayrı ayrı ve özel olarak değerlendiriyoruz.

Ofisinizde bulunan eşyalarınız nitelik ve nicelik olarak önce ayrılarak itinayla paketlenmektedir. Paketleme sırasında yırtılma, kirlenme ve çizilmeye karşı özel malzemeler kullanılmaktadır. Böylelikle eşyalarınızın zarar görmelerini engelliyoruz. Taşınma( evden eve veya ofis işyeri taşımacılığı) sırasında önemli olan eşyalarınızın zarar görmeden sağlıklı biçimde taşınmasıdır. ki bunun için taşınmada paketleme işlemi en önemli unsurdur. Her eşyanın paketleme yöntemi, tekniği ve paketleme malzemesi özeldir. Paketleme işlemi deneyim çalışanlarımız tarafından itinayla yapılmaktadır. Paketleme esnasında kırık, çizik veya lekeli olan eşyalar belirlenerek müşterimiz ve firmamız arasında tespit edilir.

Anadolu Yakası Avrupa Yakası Nakliye
Yeni ofis veya iş yerine taşınan eşyalarınız deneyimle çalışanlarımız tarafından özenle paketleri açılır. Müşterimizin isteği doğrultusunda hızlı ve güvenilir bir biçimde yerleştirilir. Yerleştirme işlemi sırasında eşyalarınız tekrar kontrol edilerek eksik, çizik, kırık, yırtık, leke gibi sorunların olup olmadığı müşterimiz ve firmamız çalışanları arasında tespit edilir. Ofis, işyeri taşımacılığında eşyalarınızın güvenli, hızlı ve özenli bir şeklide taşınması bizim temel prensibimizdir.

Daha detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

Bizimle iletişime geçerek tecrübemiz sayesinde evden eve veya işyeri taşımacılığında, sizlerde taşınmanın rahatlığını ve konforunu keşfedin. Rahatınıza bakın. Deneyimli kadrosu ile ev eşya taşımacılığı gibi ofis taşımacılığı yapan firmamız sizlerin hizmetindedir.

Güvenilir, işinde uzman, uygun, hızlı, kolay, evden eve nakliyat, Yavuz Nakliyat…..