fabrika, tesis, ofis işyeri taşımacılığı istanbul anadolu yakası avrupa yakası evden eve

Ülkemizin her yerinde olmasa da bazı bölgelerimizde sanayi ve üretimin gelişmiş olduğu özellikle Marmara ve Ege bölgesinde küçüklü büyüklü birçok fabrika ve atölye ve benzeri birçok üretim mekanları bulunmaktadır. Zaman zaman nadir olsa da bu üretim yerlerinin, fabrikaların taşınma yer değiştirme ihtiyacı olmaktadır. Bir ilden başka bir ile veya aynı şehir içerisinde fabrikanın bulunduğu bölgenin yerleşim yeri haline gelmesi veya gelişen büyüyen şehrin ortasında kalması gibi sebeplerle taşınması gerekmektedir. Fabrika taşıma şirketleri fabrika taşımacılık alanında uzman hizmet veren taşımacılık, nakliye şirketleridir. Fabrika dışında banka, mağaza ve benzeri birçok kurum ve kuruluşlar da taşınma hizmeti vermekteyiz.

Fabrika taşıma ve Makine taşıma

Fabrika işyeri atölye içerisinde ağır ve hassas birçok ekipman ve makine bulunmaktadır. Bu makinaların taşınması için özel ekipmanlardan yardım alınması gerekebilmektedir. Vinç ve benzeri araçlar. (Yüklenme veya indirme aşamasında) Yine makinelerin taşınma öncesi demontaj edilip, parçalara ayrılıp ambalajlanması taşınma öncesi mutlaka yapılması gereken hazırlıklardandır. Taşınma işlemi gerçekleştikten sonra makine ve ekipmanların yeni yerlerinde taşınma ambalajlarından çıkarılarak montaj edilmesi (parçaların birleştirilmesi) gerekmektedir. Taşınma firması ile yapacağınız ön görüşme (mutlaka ücretsiz ekspertiz isteyin) ile tüm bu detayların konuşulması ve yazılı olarak kâğıda dökülüp evden eve nakliye firmasından bir nakliye fiyat teklifi örneği almanızı öneririz.

Taşınma esnasında eşyalarınız özenle önem derecesine göre ambalajlanmaktadır. Özel ambalajlama, taşınma kâğıt, taşınma kolisi, taşınma streci, taşınma kaplamaları kullanılmaktadır.

İşerinizde fabrikanızda veya atölyenizdeki makine ve ekipmanların taşınması yanında evrak, arşiv ve büro, yemekhane, mutfak gibi diğer ekipmanların bulunduğu bölümleri de taşıyoruz. Arşiv taşıma hizmetinde aşınmadan, karışmadan doğru ve temiz bir taşınma için titizlik gösteriyoruz. Özel koli, taşıma dolapları ve taşınma kutuları ile düzenli bir şekilde taşıyoruz.Parça parça eşya taşıma nakliye nakliyat firmaları platformu

Bir İstanbul Nakliye Şirketi olan Yavuz Nakliyat her türlü ev, eşya, ofis ve fabrika taşımasında hizmetinizdeyiz.

Bu hizmet büyük özen gerektiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika taşımacılığı gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması gerekmektedir. Fabrikada yapılan işlerin aksaması üretiminde aksaması anlamına gelmektedir. Bu durum ise fabrikaya taşınma hizmeti dışında ek masraf olarak eklenmektedir. Bu nedenle firmamız fabrika taşımacılığında uygulamış olduğu ekspertiz hizmeti ile taşıma işlemi öncesi fabrikada ki eşyaları ve durumu inceleyerek işlerin aksamadan nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili plan hazırlamaktadır.Evden Eve Nakliyat İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Firmaları Şehir içi şehirler arası taşımacılık nakliye eşya ofis depolama işlemleri yapılmaktadir.

Uzman personelimizin hazırlamış olduğu plan doğrultusunda fabrikanızda ki iş makinalarının sıfır hasar ile en ekonomik şekilde diğer yere taşıma işlemi sağlanmaktadır. Üstelik firmamız sizlere sunmuş olduğu ekspertiz hizmetten hiç bir ücret talep etmemektedir. Firmamız nakil işlemini gerçekleştirmeden önce fabrikanızda ki eşyaları türlerine göre kategorilere ayırarak üzerlerine yazmaktadır. Böylece eşyalarınız diğer yere taşındığında hiç bir karışıklık çıkmamaktadır. Ustalarımız tarafından büyük bir titizlik ile paketlenmiş olan araçlarınız ve makineleriniz olası aksiliklerden korunmaktadır.
Eşyalarınız araçlara sabitlendikten sonra diğer tarafa taşındığı için eşyalarınıza yolda giderken hiç bir zarar gelmemektedir. Eşyalarınız yeni yerlerine ulaştığında ise personellerimiz tarafından kurulum ve monte işlemleri yapılarak fabrika taşımacılığı hizmetinin son aşaması tamamlanmaktadır. Güven, kaliteli ve ekonomikliğin bir arada bulunduğu en iyi fabrika taşımacılığı hizmetini almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.