İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat

SİZİ DİNLİYORUZ

Sizlerin isteklerinizi eşyalarınızın değerini anlıyoruz.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Yerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz.

ÖZENLE PAKETLEME

Eşyalarınızı özenle niteliğine uygun olarak paketliyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLER

Sorunsuz bir şekilde nakliye işlemi tamamlanır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için birinci değerimizdir.

MUTLU MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Sizin istekleriniz bizler için önemlidir. Evden Eve Nakliyat’ta sizleri dinliyor sadece isteklerinize göre hareket ediyoruz.

GÜVENCE ALTINDASINIZ

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren Yavuz Nakliyat hızlıca sizlerle iletişime geçerek sizlere yardımcı olacagız.

İstanbul Yavuz Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız şehir içi evden eve nakliyat başta İstanbul (Anadolu yakası ve Avrupa yakası) olmak üzere bütün Türkiye’ye evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetleri sağlamaktadır. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasını kapsamaktadır. İstanbul’un 39 ilçesinin hepsinde hizmet vermekteyiz.

Taşınma süreci ücretsiz ekspertiz, eşyaların demontaj edilmesi, paketlenmesi, taşınması, paketlerin açılması, yerleştirilmesi ve montaj edilmesinden oluşur.

Taşınma öncesi bizi arayarak veya web sayfamızdan randevu alarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız ve siz müşterimiz tarafından belirlenen gün ve saate ekibimiz evinize gelir.Taşınacak eşyalarınızı nitelik ve nicelik yönüyle inceler. Özel bir taşınma veya paketleme gereksinimi olan eşyalarını tespit eder. Örnek olarak; para kasası, piyano gibi… Müşterimiz ve firma çalışanlarımız arasında taşınma tarihi ve saati, taşınma ücreti hakkında ortak karara varılır. Öncelikli olarak müşterinin istek önerileri bizim için önem arz eder. Eşyalarınız insan gücüyle veya asansör sitemi ile taşınmaktadır. Her iki yöntemde de önemli olan sizin rahatınızdır. Taşınma aile ve bireyler için sıkıntılı ve yorucu bir süreçtir. Bizler size verdiğimiz kalite hizmet ile sizi rahat ettirmeyi amaçlıyoruz.Paketliyor, taşıyor ve yerleştiriyoruz size sadece yeni eviniz alışmak kalıyor.

Eşya paketleme depolama evden eve nakliye taşımacılık
asansörlü nakliyat istanbul evden eve nakliyat
fabrika, tesis, ofis işyeri taşımacılığı istanbul anadolu yakası avrupa yakası evden eve
Eşya depolama taşıma nakliyesi nakliyat firmaları

Call Now Button