Ücretsiz Nakliyat, Nakliye, Taşımacılık, Ekspertiz istanbul evden eve nakliye firmaları platformu

Aldığınız randevu tarih ve saatinde ücretsiz ekspertiz hizmetleri mizden yararlanabilirsiniz.Taşınma öncesi web sitemiz üzerinden formu doldurarak veya telefonla arayarak bizden randevu alabilirsiniz.

Ücretsiz Nakliye nakliyat Taşımacılık ekspertiz

Hayatımızın boyunca kimimiz en az bir kez ya da birden çok taşınmışızdır. Bazen şehirden şehire bazen de şehir içi taşınma. En güzeliyse kendi evinize taşınmanızdır. Evden eve taşımacılık hizmetlerine mutlaka ihtiyacımız olmuştur ya da olmaktadır. Yıllar önce taşınan büyüklerimiz hep anlatır nasıl taşındıklarını. (evden eve taşınma hizmetlerinin bu kadar gelişmediği dönemlerde). Gazete kağıtlarına günlerce mutfak malzemelerini sardıklarını. Marketten bakkaldan kağıt kolileri toparlayıp eşyaları içerisine yerleştirdiklerini. Taşınmadan yaklaşık 1 ay önce hazırlıkların başladığını duymuşuzdur. Sonrasında bir taşıma aracını kiraladıklarını ve eşyaları bu araca yüklemek için hem gidilen yerden hem de ulaşılan yere taşımacı bulduklarını anlatırlardı. Bu hikayeyi dinleyince günümüz taşınma sistemlerinin çok gelişmiş olduğunu anlayabiliyoruz. Artık eski taşınma yöntemleri sadece eski filmlerde kaldı. Siz taşınacağınız yeri ayarlayın taşınma işini bize bırakın. Siz yeni evinizde yuvanızda yaşayacağınız güzel günlerin hayalini kurun.

Taşınma işleminin bir çok aşaması bulunmaktadır. En önemli noktası ekspertiz aşamasıdır. Ücretsiz ekspertiz aşamasında aslında taşınmanın bir planını yapıyoruz. Hepimizin bildiği gibi başlamak bitirmenin yarısıdır. Ev taşımada taşınma fiyatları, taşınma malzemeleri düşünülmesi gereken diğer bir aşamadır. Taşınma fiyatı için öncelikle taşınma mesafesi, şehir içi taşıma veya şehirlerarası taşınma, taşınacak eşyaların miktarı ve boyutu ve eşyaların cinsi önem kazanmaktadır.

Kolay taşınmanın püf noktası en doğru taşıma firmasını bulup, ücretsiz ekspertiz yaptırarak karar vermektir.

Taşınma planı yaparak evden eve taşıma firması ile görüşmenize başlayın. Biz Yavuz Nakliyat olarak öncelikle sizinle görüşmeye gelerek ücretsiz ekspertiz yapıyoruz. Eşyalarınızın miktarını, cinsini inceliyoruz. Sonrasında evin paketleme (mutfak, banyo, mobilya, kıyafet) işlemlerinin bizim tarafımızdan mı yoksa ev sahibi tarafından mı yapılacağına karar veriyoruz. Son aşama olarak taşınmanın yapılacağı mesafe ve zamanı da konuşarak ücret hesaplaması yapıyoruz. Evden eve nakliyat fiyat almak isteyen müşterilerimiz için nakliye fiyat teklifi örneği hazırlayarak sunuyoruz. Son olarak ev sahibi ile anlaşmaya vardığımız gün ve saatte evden eve taşınma işlemini güvenle söz verdiğimiz gibi gerçekleştiriyoruz.
Yavuz Nakliyat bir İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak ev taşıma süreci boyunca hizmet vermekteyiz.