şehirler arası evden eve nakliyat, nakliye firmaları platformu

Firmamız İstanbul Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasında uzun zamandır yer almaktadır. Nakliyat firmaları arasında işini özenle yapmaya çalışmaktadır. Firmamız şehir içi evden eve nakliye hizmetleriniz gibi şehir dışı evden eve nakliyat işlerinizi yapmaktadır. Eşya taşıma konusundaki tecrübemiz siz müşterilerimizi her zaman memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bursa, Ankara, İzmir, İzmit, Mersin, Diyarbakır, Konya, Gaziantep, Denizli, Samsun, Trabzon, Antalya, Kayseri, Erzurum, Adana ve tüm İllerimize ve ilçelerine ev taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

ŞEHİRLERARASI, ŞEHİRDIŞI EVDEN EVE NAKLİYAT NAKLİYE

Şehirlerarası taşınma planları yapmaya başladığımızda bize ihtiyaç olan şehirler arası taşımacılık için en uygun nakliye ve şehirler arası taşıma şirketidir. Harıl harıl internette, oturduğunuz semtte veya çevrenizdeki arkadaşlarınızdan sorup soruşturmaya ve kendinize şehirlerarası evden eve nakliyat firması bulmaya çalışırsınız. Şehirler arası nakliye ücreti taşınmayı isteyen müşterilerin ilk öncelikleri olmaktadır. Oysa şehirlerarası taşımacılık hizmetinde fiyat kadar önemli birçok unsur bulunmaktadır.

Öncelikle taşınma işi taşınmak isteyen aile ve bireyler içi stresli bir eylemdir. Yeni bir ortama gidip yeni bir düzen kurmak, yeni bir evde yuva kurmak bunlar insanı ister istemez strese sokmaktadır.

Şehirler arası taşınmaya kara verdikten sonra sizler için bazı tavsiye ve önerilerimiz olacak;

1. Öncelikle taşınma için bir plan yapın (kâğıt ve kaleminizi alıp koltuğunuza oturun ve planlamaya başlayın)

2. Eşyalarınız için bir liste hazırlayın (Özellikle evden eve taşımacılık şirketi ile görüşmeniz esnasında teklif almak için oldukça yardımcı olacaktır.)

3. Taşınma esnasında sizin için önemli ve olmazsa olmaz eşyalarınızı belirleyin.

4. Uzun zamandır kullanmadığınız ve fazlalık olarak gördüğünüz eşyalarınızı taşınmadan önce dağıtın veya satın ki taşınma esnasında size daha fazla külfet getirmesin ve taşınma masraflarınızı azaltsın. (Unutmayın ki taşınma aslında fazlalıklarınızdan kurtulma ve yenilenmek için büyük bir fırsattır.)

5. Eşyalarınızı siz mi yoksa taşıma nakliye şirketi mi paketleme yapacak karar veriniz. Çünkü bu ayrıntılar taşınma kolisi, taşınma kutusu, taşınma kağıdı ihtiyaçlarınızı ve taşınma masrafınızı belirleyecektir.

6. Bulunduğunuz yaşadığınız şehirdeki İstanbul Şehriler arası taşıma nakliye firmalarından tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

7. Kolileri kendiniz hazırlayacaksanız öncelikle çok ağır olmamalarına dikkat edin. En az kullandığınız eşyalardan başlayarak en sık günlük kullandığınız eşyalarınızı en son paketleyin. Taşınma koli ve taşınma paketlerinizi bir odaya istifleyin. Taşınma kolilerinizin üzerine etiket oluşturmanız paketleri taşınma sonrası yerleştirirken işinizi kolaylaştıracaktır. Mutfak, yatak odası, oturma odası, çocuk odası veya çalışma odası gibi etiketler yazın. Taşıma firması, şehirlerarası taşıma nakliye firması çalışanlarını yeni evinizin odalarına etiketlediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

8. Kırılabilecek mutfak veya özel eşyalarınızı özenle taşınma kağıtları ve taşınma kolisi ile paketleyerek üzerine kırmızı kalemle büyük puntolarda notlar yazınız.
Şehirlerarası evden eve taşınma için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman evinize gelerek ücretsiz ekspertiz yaparak sizlere nakliye fiyat teklifi örneği hazırlayarak sunuyoruz. Müşterilerimizle karşılıklı anlaştıktan sonra belirlediğimiz gün ve saatte taşınma işlemini yapıyoruz.

İstanbul Şehirlerarası Taşıma Firması Yavuz Nakliyat olarak sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemli…
Siz arkanıza yaslanın yeni evinizin hayalini kurun taşınma işini bize bırakın…

Taşımacılık hizmetimizi en kaliteli paketleme malzemesi ve yöntemleri ile gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle tüm eşyalarınız itina ve titizlikle sökülerek tek tek paketleniyor. Kırılma, çizilme, yırtılma ve lekelenme gibi durumlara karşı korunaklı hale getiriliyor. Çalışanlarımız eşyalarınızı kaliteli malzemeler ile paketliyor. Ambalajlanan eşyalarınız deneyimli çalışanlarımız tarafından araçlarımıza yükleniyor. Eşyanın özelliğine göre araca yerleştiriliyor. Taşınma işlemi bittikten sonra paketleri açıyoruz. Montajını yapıyoruz. Müşterinin isteği doğrultusunda yerleştiriyoruz. Eşyalarınızın hijyenine dikkat ediyoruz. Eşya taşımada eşyalarınızın zarar görmemesi temel prensibimiz. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz.

Ev Taşıma
Taşınma işi zor ve yorucu bir dönemdir. Bizler yavuz nakliyat olarak işinizi en kolaya indirmeyi amaçlıyoruz. Ekonomik, güvenli, ucuz, kaliteli ve kolay taşıma için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliktir. Birlikte planlıyor gerisini bize bırakıyorsunuz.

Amacımız kısa süreli bir kerelik hizmet değildir. Eşinize dostunuza gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğiniz bir hizmet standarttı sunmaktır. Tavsiye ve önerileriniz bizim için önemlidir. Hizmet standartlarımızı arttırmak adına bizimle paylşamanız bizi mutlu edecektir.Şehir içi evden eve nakliyatta olduğu gibi şehirdışı evden eve nakliyatta da gerekli özeni gösteriyoruz. İstanbul Kadıköy merkezli olan firmamız tüm Türkiye’ye şehir dışı evden eve nakliyatta faaliyet göstermektedir.

Sehir dışı evden eve nakliyat fiyat ve daha detaylı bilgi ve ücretsiz ekspertiz için bizi arayınız.