Parça parça eşya taşıma nakliye nakliyat firmaları platformu

Evden eve taşınma, ofis taşınma gibi parça eşya taşıma hizmetimizde siz müşterilerimize sunmaktayız. Zaman zaman hepimizin ofis veya evinde tek ya da birkaç parçanın taşınma gereksinimi oluşabilir.

PARÇA PARÇE EŞYA TAŞIMA NAKLİYE

Hepimizin hayatımız boyunca ir kaç kez parça eşya taşıma gereksinimimiz olmuştur. Yazlıktan kışlığa veya kışlıktan yazlığa… birkaç eşyanın öğrenci veya bekar evine taşınması gibi… Koltuk takımı, çekyat, yatak veya gardırop, yemek masası, dolap veya herhangi bir beyaz eşyanın taşınması gibi…

İster evden eve tüm ev olsun isterseniz parça eşya taşıma işlemi olsun her ikisi de aynı özen ve titizliği ve aşamaları gerektirmektedir.

Öncelikle parça eşya taşıma nakliyesine başlamadan önce evden eve tüm evi taşıma işlemi gibi taşınacak olan eşyaların (yatak, dolap, beyaz eşya, halı kilim, koltuk vb…) adeti, çeşidi, türü ve büyüklüğü ve taşınma mesafesinin (Şehirlerarası parça eşya taşıma veya şehirci parça eşya taşıma, parça eşya taşıma İstanbul, Kadıköy parça eşya Taşıma) dikkatle incelenip kararlaştırılması gerekmektedir. Taşınma için koli veya taşınma kâğıdı ihtiyacı veya özel paketleme malzemesi gerekip gerekmediğine karar veririz. Parça eşya taşıma fiyatları az önce bahsettiğimiz özellik ve kullanılacak malzemeye ve mesafeye göre farklılıklar göstermektedir. Bunun için parça eşya taşıma firması Yavuz Nakliyat olarak evinize gelerek eşyaların taşınma işlemi öncesi ücretsiz ekspertiz işlemini yapıyoruz. Ekspertiz işlemi sonrasında müşterimizin istek ve önerilerini göz önüne alarak nakliye fiyat teklifi örneği hazırlayarak sunuyoruz.

Müşterimize sunduğumuz teklif sonrası fiyat konusunda ve taşınma masrafları konusunda anlaşmaya varıyoruz. Son olarak müşterimizle belirlediğimi gün ve saatte belirttiğimiz ve anlaştığımız şekilde eşyaların nakliye işlemini yapıyoruz. Eşyaların taşınma esnasında zarar görmeden, yıpranmadan ve kirlenmeden taşınmasına dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyetimiz bizim için oldukça önemlidir. Memnun olan müşterilerimiz bizleri tekrar aramakta ve bir sonraki taşınma işlerini bizlerle yapmak istemektedirler.

Parça eşya taşıma konusunda daha detaylı bilgi ve fiyat için web sitemiz üzerinden www.yavuznakliyat.com.tr bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bizi facebook ve instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma evden eve nakliyat istanbul parça eşya taşıma nakliye güvenilir tavsiye en iyi ambar dışı defter anadolu avrupaHertürlü parça eşyanın zarar görmeyecek şekilde paketlenip, itina ile taşınır.