Eşya paketleme depolama evden eve nakliye taşımacılık

Paketleme ve Ambalajlama evden eve taşınmanın en önemli kısmıdır. Eşyaların taşınma, nakliye sırasında zarar görmemesi önemlidir. Eşyalar genellikle taşınma esnasında paketlemeye gereken önemi verilmemesi nedeniyle zarar görmektedir. Paketleme ve ambalajlama da en önemli unsur kullanılan malzemedir. Kaliteli ve eşyanın niteliğine uygun malzemeler kullanılmalıdır.

PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Kolay taşınmanın püf noktalarından birisi de eşyalarınızın paketlenmesidir. Taşınmaya karar verdiniz. Şehir içi veya şehir dışı taşınma, ofis, işyeri taşınma olsun her türlü taşınma esnasında en önemli konulardan bir tanesi paketlemektir. Paketleme ve ambalajlama eşyalarınızın zarar görmeden (kırılma, çizilme, aşınma, ezilme vb…) taşınması amaçlanmaktadır. Eşyaların taşınma sırasında zaman zaman sarsılma, bir yere sürtünme ve düşme gibi olumsuz olaylar olabilmektedir. Eğer eşyalarınız özelliğine ve boyutuna göre en uygun eşya paketleme malzemeleri ile paketlenirse bu tarz olumsuz olaylar yaşandığı zaman eşyalarınız zarar görmeyecektir. Özellikle çizilebilecek ahşap mobilyalarınızı özel darbe emici her tarafını kaplayan malzemeler ile paketliyoruz. Koli bantları veya ipleri ile paketlediğimiz eşyalarınızı bağlıyoruz. Koltuk yatak, yastık veya yorgan gibi eşyalarınızı da özel torbalara yerleştiriyoruz veya eşya paketleme naylonu ile paketliyoruz. Torbalara sığamayacak eşyalarınızı da eşya paketleme streçi ile paketlenmektedir.

Evimizin mutfak gibi özel bölümlerinde bulunan kırılacak (cam, porselen, tabak, bardak, biblo, vazo vb…) eşyalarınızın kırılmadan taşınması oldukça önemlidir. Eşyalarınızın kırılmamasını sağlayan en önemli unsur eşyalarınızın doğru bir şekilde ambalajlanıp doğru bir şekilde kolilenmesidir. Genellikle kırılma riski yüksek eşyalar küçük veya orta boy kolilere yerleştirilmeli.  Çok büyük koliler ağır olacakları için taşınma esnasında 30 kg geçen koliler zor taşınmaktadır. Ezilme veya kırılma riskleri artmaktadır. Yine kırılacak eşyaların kalın kartondan yapılmış kolilere koyulması önerilmektedir. Çünkü kalın kartondan yapılmış koliler ezilmelere ve darbelere karşı daha dayanıklı olacaktır. Yine bizler taşınma esnasında özel taşınma kutularımızı (kırılmaz, hafif, su geçirmeyen) da kullanmaktayız. Ütülü kıyafetleriniz içinde özel su geçirmeyen taşınma dolaplarına (paket, kutu) yerleştirerek kıyafetlerinizin formunu bozulmadan taşıyoruz. İçinde sıvı bulunan şişe, kavanoz, teneke gibi eşyalarınızı da özel taşınma silindirlerine yerleştirerek, sıvıların sızmasını engelleyecek şekilde taşıyoruz. İstanbul evden eve taşınma nakliye firması olan Yavuz Nakliyat olarak  evden eve ambalaj malzemelerimiz ile sizlere profesyonel bir taşınma hizmeti sunuyoruz.

Dolap, yatak, masa gibi bazı eşyalarınızın (modüler mobilya) demontajını yapıp parçalarını tek tek paketleyip etiketliyoruz. Yeni ortamına taşıdıktan sonra da montaj işlemlerini yaparak teslim ediyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama
paketleme ve ambalajlama evden eve nakliyat istanbul firmaları fiyatları nakliye güvenilir tavsiye en iyi ambar defter sigortalı anadolu avrupaEvden eve nakliyat hakkındaki tecrübemiz , paketleme ve ambalajlama konusunda da kendini gösteriyor.